Agenda

zo ma di wo do vr za
1
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 1 @ 19:00 – 21:00
 
Indoorwedstrijd 20:00
Indoorwedstrijd
nov 1 @ 20:00 – 22:30
4e ronde Ysselsteyn aanvang 20.00 uur vertrek 19.00 uur
2
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 2 @ 19:00 – 21:00
 
3
INDOOR 3D
INDOOR 3D
nov 3 – nov 4 hele dag
 
4
Indoor jeugd 10:00
Indoor jeugd
nov 4 @ 10:00 – 13:00
4e ronde Tienray aanvang 10.00 uur vertrek 9.00 uur
training 10:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 4 @ 10:00 – 13:00
 
5
6
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 6 @ 19:00 – 21:00
 
7
8
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 8 @ 19:00 – 21:00
 
9
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 9 @ 19:00 – 21:00
 
11
training 10:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 11 @ 10:00 – 13:00
 
12
Indoor compound 20:00
Indoor compound
nov 12 @ 20:00 – 22:30
5e ronde Tienray aanvang 20.00 uur vertrek 19.00 uur
13
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 13 @ 19:00 – 21:00
 
14
15
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 15 @ 19:00 – 21:00
 
Indoorwedstrijd 20:00
Indoorwedstrijd
nov 15 @ 20:00 – 22:30
5e ronde Tienray aanvang 20.00 uur vertrek 19.00 uur
16
1ste ronde NHB beker
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 16 @ 19:00 – 21:00
 
17
18
Indoor jeugd 10:00
Indoor jeugd
nov 18 @ 10:00 – 13:00
5e ronde Ysselsteyn aanvang 10.00 uur vertrek 9.00 uur
training 10:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 18 @ 10:00 – 13:00
 
19
20
tentoonstelling Ons genoegen
tentoonstelling Ons genoegen
nov 20 – nov 25 hele dag
Doel gesloten voor de schutters
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 20 @ 19:00 – 21:00
 
21
22
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 22 @ 19:00 – 21:00
 
25m 1pijl 19:30
25m 1pijl
nov 22 @ 19:30 – 22:00
25m 1pijl Ons Genoegen Ysselsteyn Aanvang 19.30 Vertrek 18.30
23
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 23 @ 19:00 – 21:00
 
24
25
25m 1pijl jeugd 2018/2019 10:00
25m 1pijl jeugd 2018/2019
nov 25 @ 10:00 – 13:00
25m 1pijl Ysselsteyn Aanvang 10.00 uur Vertrek 9.00 uur
training 10:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 25 @ 10:00 – 13:00
 
26
Indoor compound 20:00
Indoor compound
nov 26 @ 20:00 – 22:30
6e ronde Horst aanvang 20.00 uur
27
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 27 @ 19:00 – 21:00
 
28
29
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 29 @ 19:00 – 21:00
 
Indoorwedstrijd 20:00
Indoorwedstrijd
nov 29 @ 20:00 – 22:30
6e ronde Horst aanvang 20.00 uur
30
training 19:00
training @ Wittebrugweg 1
nov 30 @ 19:00 – 21:00